Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Σάμου

Έτος Ίδρυσης 1951

Πρωτάθλημα Υποδομής Όμιλος Σάμου - 2018-2019 Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 03 Σεπτέμβριος 2018 00:00

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ

  Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100

  Τηλ: 22730-27794

  Fax: 22730-24577

  Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

                                              2018-2019     ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ

                                                            ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ

   Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                               ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

          1  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -

          2  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                      -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    4                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -

          3  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    2                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                    -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    4                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -

          4  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -

          5  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -

          6  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    3                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ    

    4                                                                   ΑΕ ΒΑΘΥΛΛΟΥ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΥ         -

          7  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΕ ΒΑΘ ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -

          8  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                     -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -

          9  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    2                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -

        10  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    3                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -

        11  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    2                                                                   ΑΕ ΒΑΘ/ ΠΑΝΣ/ΚΟΥ         -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -

        12  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                   -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -

        13  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    4                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ         -

                

        14  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    2                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ.  ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                      -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 03 Σεπτέμβριος 2018 09:47
 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΑΟ ΣΑΜΟΥ –ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 21//10/18 16:00 ΣΑΜΟΥ ΤΣΙΜΠΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑΚΗΣ  ΙΚΑΡΟΣ –ΑΕ ΒΑΘ ΠΑΝΣ 20/10/18 12:00 ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟΥ ΤΣΑΡΝΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ–ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 21//10/18 15:00 Β. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΠΛΙΑΓΚΟΣ ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ –ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 20//10/18 12:00 ΕΥΔΗΛΟΥ ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΠΛΙΑΓΚΟΣ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ  ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ – ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 21/10/18 12:00 Β.ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΚΟΥΔΡΙΑΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 19 Οκτ 2018 Hits:10714 Νέα της ΕΠΣΣ

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ Πειθαρχική Επιτροπή ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4ο Η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΣ κατά τη συνεδρίαση της, την Τρίτη    16/10/18 αποφάσισε  :     Α- Επιβάλλει  Ποινή αποκλεισμού και χρηματική σε ποδ/στές ως εξής : ΑΝΔΡΕΟΥ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 18 Οκτ 2018 Hits:6254 Νέα της ΕΠΣΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

      ΥΠΟΔΟΜΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ)    2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  13 - 14  /10/2018  Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ   1. ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 0 – 3 2. ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΟ ΣΑΜΟΥ   0 – 4 3. ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ      1...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 17 Οκτ 2018 Hits:4506 Πρωτάθλημα Υποδομής Ομίλου Σάμου 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

    Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  13 - 14 /10/2018  Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ   1. ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ 1 – 2 2. ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΑΟ ΣΑΜΟΥ 1– 4 3. ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 5 – 0 4. ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3 – 1...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 17 Οκτ 2018 Hits:5390 A' Κατηγορία Σάμου 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

    Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   13 - 14 /10/2018 Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ   1. ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3 – 0 2. ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΠΣΦ ΣΧ ΘΕΤ ΕΠ/ΜΩΝ    0 – 0 3. ΑΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ 0 – 1

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 17 Οκτ 2018 Hits:3851 Β' Κατηγορία Σάμου 2018-2019

Πρακτικό Επιτροπής Πρωταθλημάτων - Κυπέλ…

 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ Επιτροπή Πρωταθλημάτων – Κυπέλλου   ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4ο Το Δ.Σ. της ΕΠΣΣ   κατά τη συνεδρίασή του, την Δευτέρα 15/10/2018 επικύρωσε την από  15/10/2018 απόφαση της Επιτροπής Πρωτ/των – Κυπέλλου  όπως  παρακάτω :...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 17 Οκτ 2018 Hits:4911 Νέα της ΕΠΣΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

    Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ ΑΟ ΣΑΜΟΥ  – ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/18 16:00 ΣΑΜΟΥ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ   –  ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ     ΣΑΒΒΑΤΟ  20/10/18 12:00 ΑΓ ΚΗΡΥΚΟΥ ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ  – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ      ΚΥΡΙΑΚΗ   21/10/18 15:00 Β....

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 16 Οκτ 2018 Hits:3819 Νέα της ΕΠΣΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο.

       

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 12 Οκτ 2018 Hits:2024 Νέα της ΕΠΣΣ

Ορισμός Τοπικής Επιτροπής Διαιτησίας

Γνωστοποιούμε ότι, κατά την συνεδρίαση του  Δ.Σ. της Ένωσής μας,  την Δευτέρα  01/10/2018, αποφασίστηκε σύμφωνα με το άρθρο 8 παρ.1 του Κανονισμού Υλοποίησης και Εφαρμογής Συστήματος Διαιτησίας,  ο διορισμός της...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 03 Οκτ 2018 Hits:55 Νέα της ΕΠΣΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ

Ενημερώνουμε, ότι, οι προγραμματισμένοι  αγώνες  Πρωταθλημάτων Α΄- Β΄ Κατηγορίας  και Πρωταθλήματος Υποδομής του Σαββατοκύριακου 29 -30/09/18  , αναβάλλονται λόγω πρόβλεψης δυσμενών καιρικών συνθηκών που θα επικρατήσουν στον Νομό μας.  Οι...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 28 Σεπ 2018 Hits:236 Νέα της ΕΠΣΣ

Α' κατηγορία Σάμου 2018-2019

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ   ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100   Τηλ: 22730-27794,   Fax: 22730-24577   www.epssamou.gr   e-mail: eps@otenet.gr                                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                               2018-2019       ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ                                                                Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ         ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ...

Administrator - avatar Administrator 03 Σεπ 2018 Hits:7854 Αγωνιστική 2018-2019

Β' Κατηγορία Σάμου 2018-2019

   ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ  ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100  Τηλ: 22730-27794,   Fax: 22730-24577  www.epssamou.gr   e-mail: eps@otenet.gr                                     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                               2018-2019       ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ                                                                  Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ           ...

Administrator - avatar Administrator 03 Σεπ 2018 Hits:6373 Αγωνιστική 2018-2019

Πρωτάθλημα Υποδομής Όμιλος Ικαρίας - 201…

                ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ   ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ   Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100   Τηλ: 22730-27794   Fax: 22730-24577   Email: eps@otenet.gr                                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                               2018-2019     ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ                                                            ΟΜΙΛΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ    Α/Α     ΗΜΕΡ.       ...

Administrator - avatar Administrator 03 Σεπ 2018 Hits:4313 Αγωνιστική 2018-2019

Πρωτάθλημα Υποδομής Όμιλος Σάμου - 2018-…

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ   ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ   Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100   Τηλ: 22730-27794   Fax: 22730-24577   Email: eps@otenet.gr                                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                               2018-2019     ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ                                                             ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ    Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                               ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ          ...

Administrator - avatar Administrator 03 Σεπ 2018 Hits:6801 Αγωνιστική 2018-2019

Κύπελλο 2018-2019

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ ΚΛΗΡΩΣΗ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΑΓ.  ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2018 – 2019 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 1. ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ   Α 2. ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ   Β 3.       Γ ΝΙΚΗΤΗΣ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ ΣΑΜΟΥ:                  ...

Administrator - avatar Administrator 03 Σεπ 2018 Hits:5143 Αγωνιστική 2018-2019